Luottamusmiehet

Iisalmi

Pääluottamusmies                                          

(KvTes,Ttes,Ts)

Marko Korolainen  p. 040 830 2679      

marko.korolainen@iisalmi.fi                                     

Varapääluottamusmies

Jukka Halonen  p. 045 327 1441

jukka.halonen@iisalmi.fi

Teknisensopimus ja Tuntites (Ts/Tes)

Luottamusmies    

Jarmo Lång  p .040 5434932   

jarmo.lång@iisalmi.fi                            

Varaluottamusmies   

Etsimme varaluottamusmiestä.

Jos olet kiinnostunut tai on kysymyksiä

Ole yhteydessä Puheenjohtaja 

Marko Korolaiseen p. 040 830 2679


Sonkajärvi                                      

Pääluottamusmies                                    

Vesa Hynynen p. 044 336 4955  

vesa.hynynen@sonkajarvi.fi 

Varapääluottamusmies

Etsimme varapääluottamusmiestä.

Jos olet kiinnostunut tai on kysymyksiä

Ole yhteydessä Puheenjohtaja 

Marko Korolaiseen p. 040 830 2679


Vieremä 

Pääluottamusmies 

Kirsi Kauppinen p. 050 3014391

Kirsi.Kauppinen@vierema.fi


Iisalmi koulunkäynninohjaajat

Luottamusmies  

Katri Aas   p. 040 662 3387 

katri.aas@iisalmi.fi                                                                   

Varaluottamusmies

Etsimme varaluottamusmiestä.

Jos olet kiinnostunut tai on kysymyksiä

Ole yhteydessä Iisalmen Pääluottamusmies 

Marko Korolaiseen p. 040 830 2679


Iisalmen Kaupunki  Perhepäivähoitajat

Luottamusmies      

Sari Tenhunen    p.050 516 6651       

sari.tenhunen@hotmail.fi                                         

Varaluottamusmies

Etsimme varaluottamusmiestä.

Jos olet kiinnostunut tai on kysymyksiä

Ole yhteydessä Puheenjohtaja 

Marko Korolaiseen p. 040 830 2679


Iisalmen Vesi -liikelaitos

Luottamusmies                                              

Jukka Halonen   p. 045 327 1441

jukka.halonen@iisalmi.fi                   

Varaluottamusmies

Etsimme varaluottamusmiestä.

Jos olet kiinnostunut tai on kysymyksiä

Ole yhteydessä Puheenjohtaja 

Marko Korolaiseen p. 040 830 2679


Ylä-Savon TOIMI-säätiö

Pääluottamusmies(Avainta)

Kari Antikainen   p. 050 5729694

kari.j.antikainen@gmail.com  

Varapääluottamusmies

Pasi Hartikainen   p. 040 763 0747

pasi.hartikainen@toimisaatio.fi


Petterinkulma Oy

Pääluottamusmies(Avainta)

Tomi Alatalo   p. 040 9618781

tomi.alatalo10@gmail.com

Varapääluottamusmies

 Pauli Valta p.020 743 9129   

paulivalta@gmail.com   


Savon ICT-palvelut Oy

Pääluottamusmies(Avainta)


Varapääluottamusmies

Etsimme varapääluottamusmiestä.

Jos olet kiinnostunut tai on kysymyksiä

Ole yhteydessä Puheenjohtaja 

Marko Korolaiseen p. 040 830 2679